Previous product
B36FHW3ROT Shaker Blue Full Height With 3 Roll Out Tray Base Cabinets 36" x 34½" x 24" Size Kitchen Cabinets
Back to products
Next product
B36FHW3ROT Shaker Oak Full Height With 3 Roll Out Tray Base Cabinets 36" x 34½" x 24" Size Kitchen Cabinets
47 in stock
Compare
Add to wishlist
Categories: Base Cabinet, Green Shaker, Kitchen Cabinet
Share
Buy Online Pickup In Store
Related products
Compare
Close
3DB27 Shaker White 3Drawer Base Cabinets 27″ x 34½” x 24″ Size Kitchen Cabinets
27" wide, 34.5" high, 24" deep
Add to wishlist
Add to cart
Quick view
Close
18″ 3 drawer base cabinet
Add to cart
Quick view
B18 Shaker White Base Cabinets 18″ x 34½” x 24″ Size Kitchen Cabinets
18" wide, 34.5" high, 24" deep (1 shelf)
3DB36 Shaker White 3Drawer Base Cabinets 36″ x 34½” x 24″ Size Kitchen Cabinets
36" wide, 34.5" high, 24" deep
3DB18 White Shaker 3 Drawer Base Cabinet | DIY Depot USA
18" wide, 34.5" high, 24" deep
3DB12 Shaker White 3Drawer Base Cabinets 12″ x 34½” x 24″ Size Kitchen Cabinets
12" wide, 34.5" high, 24" deep
3DB24 Shaker White 3 Drawer Base Cabinets 24″ x 34½” x 24″ Size Kitchen Cabinets
24" wide, 34.5" high, 24" deep
3DB21 White Shaker 3 Drawer Base Cabinet | DIY Depot USA
21" wide, 34.5" high, 24" deep