Previous product
B30FHW3ROT Shaker Blue Full Height With 3 Roll Out Tray Base Cabinets 30" x 34½" x 24" Size Kitchen Cabinets
Back to products
Next product
B30FHW3ROT Shaker Oak Full Height With 3 Roll Out Tray Base Cabinets 30" x 34½" x 24" Size Kitchen Cabinets
26 in stock
Compare
Add to wishlist
Categories: Base Cabinet, Green Shaker, Kitchen Cabinet
Share
Buy Online Pickup In Store
Related products
Compare
Close
B24 Shaker White Base Cabinets 24″ x 34½” x 24″ Size Kitchen Cabinets
24" wide, 34.5" high, 24" deep (1 shelf)
Add to wishlist
Add to cart
Quick view
Close
3DB12 Shaker White 3Drawer Base Cabinets 12″ x 34½” x 24″ Size Kitchen Cabinets
12" wide, 34.5" high, 24" deep
Add to cart
Quick view
B15 Shaker White Base Cabinets 15″ x 34½” x24″ Size Kitchen Cabinets
15" wide, 34.5" high, 24" deep (1 shelf)
SB33 Shaker White Sink Base Cabinets 33″ x 34½” x 24″ Size Kitchen Cabinets
33" wide, 34.5" high, 24" deep
3DB18 White Shaker 3 Drawer Base Cabinet | DIY Depot USA
18" wide, 34.5" high, 24" deep
B27 Shaker White Base Cabinets 27″ x 34½” x 24″ Size Kitchen Cabinets
27" wide, 34.5" high, 24" deep (1 shelf)
30″ 3 drawer base cabinet
B09 Shaker White Base Cabinets 9″ x 34½” x 24″ Size Kitchen Cabinets
9" wide, 34.5" high, 24" deep (1 shelf)