Previous product
B36FHW3ROT Shaker Green Full Height With 3 Roll Out Tray Base Cabinets 36" x 34½" x 24" Size Kitchen Cabinets
Back to products
Next product
BER36 Shaker Grey Base Corner Cabinets 36" x 34½" x 24" Size Kitchen Cabinets
47 in stock
Compare
Add to wishlist
Categories: Base Cabinet, Kitchen Cabinet, Oak Shaker
Share
Buy Online Pickup In Store
Related products
Compare
Close
SB33 Shaker White Sink Base Cabinets 33″ x 34½” x 24″ Size Kitchen Cabinets
33" wide, 34.5" high, 24" deep
Add to wishlist
Add to cart
Quick view
Close
36″ lazy susan base cabinet
Add to cart
Quick view
3DB18 White Shaker 3 Drawer Base Cabinet | DIY Depot USA
18" wide, 34.5" high, 24" deep
3DB36 Shaker White 3Drawer Base Cabinets 36″ x 34½” x 24″ Size Kitchen Cabinets
36" wide, 34.5" high, 24" deep
3DB21 White Shaker 3 Drawer Base Cabinet | DIY Depot USA
21" wide, 34.5" high, 24" deep
18″ 3 drawer base cabinet
3DB24 Shaker White 3 Drawer Base Cabinets 24″ x 34½” x 24″ Size Kitchen Cabinets
24" wide, 34.5" high, 24" deep
3DB27 Shaker White 3Drawer Base Cabinets 27″ x 34½” x 24″ Size Kitchen Cabinets
27" wide, 34.5" high, 24" deep