Previous product
B30FHW3ROT Shaker White Full Height With 3 Roll Out Tray Base Cabinets 30" x 34½" x 24" Size Kitchen Cabinets
Back to products
Next product
ROT-15 W/UG Roll Out Tray 15 inch wide Base Kitchen Cabinets Accessories
ROT-15 W/UG Roll Out Tray 15 inch wide Base Kitchen Cabinets Accessories $36.83 Price Excluding Tax
47 in stock
Compare
Add to wishlist
Categories: Base Cabinet, Kitchen Cabinet, White Shaker
Share
Buy Online Pickup In Store
Related products
Compare
Close
30″ 3 drawer base cabinet
Add to wishlist
Add to cart
Quick view
Close
3DB36 Shaker White 3Drawer Base Cabinets 36″ x 34½” x 24″ Size Kitchen Cabinets
36" wide, 34.5" high, 24" deep
Add to cart
Quick view
B18 Shaker White Base Cabinets 18″ x 34½” x 24″ Size Kitchen Cabinets
18" wide, 34.5" high, 24" deep (1 shelf)
B15 Shaker White Base Cabinets 15″ x 34½” x24″ Size Kitchen Cabinets
15" wide, 34.5" high, 24" deep (1 shelf)
B36 Shaker White Base Cabinets 36″ x 34½” x24″ Size Kitchen Cabinets
36" wide, 34.5" high, 24" deep (1 shelf)
BWBK18 Shaker White Waste Bin Base Cabinets 18″ x 34½” x 24″ Size Kitchen Cabinets
B09 Shaker White Base Cabinets 9″ x 34½” x 24″ Size Kitchen Cabinets
9" wide, 34.5" high, 24" deep (1 shelf)
B27 Shaker White Base Cabinets 27″ x 34½” x 24″ Size Kitchen Cabinets
27" wide, 34.5" high, 24" deep (1 shelf)