Previous product
Shaker White Wall Pantry Cabinet with Trays 30" x96" x 24"
Shaker White Wall Pantry Cabinet with Trays 30" x96" x 24" $620.50 Price Excluding Tax
Back to products
Next product
B36FHW3ROT Shaker White Full Height With 3 Roll Out Tray Base Cabinets 36" x 34½" x 24" Size Kitchen Cabinets
26 in stock
Compare
Add to wishlist
Categories: Base Cabinet, Kitchen Cabinet, White Shaker
Share
Buy Online Pickup In Store
Related products
Compare
Close
B24 Shaker White Base Cabinets 24″ x 34½” x 24″ Size Kitchen Cabinets
24" wide, 34.5" high, 24" deep (1 shelf)
Add to wishlist
Add to cart
Quick view
Close
B27 Shaker White Base Cabinets 27″ x 34½” x 24″ Size Kitchen Cabinets
27" wide, 34.5" high, 24" deep (1 shelf)
Add to cart
Quick view
B21 Shaker White Base Cabinets 21″ x 34½” x 24″ Size Kitchen Cabinets
21" wide, 34.5" high, 24" deep (1 shelf)
B36 Shaker White Base Cabinets 36″ x 34½” x24″ Size Kitchen Cabinets
36" wide, 34.5" high, 24" deep (1 shelf)
3DB30 Shaker White 3 Drawer Base Cabinets 30″ x 34½” x 24″ Size Kitchen Cabinets
30" wide, 34.5" high, 24" deep
3DB12 Shaker White 3Drawer Base Cabinets 12″ x 34½” x 24″ Size Kitchen Cabinets
12" wide, 34.5" high, 24" deep
BWBK18 Shaker White Waste Bin Base Cabinets 18″ x 34½” x 24″ Size Kitchen Cabinets
3DB18 White Shaker 3 Drawer Base Cabinet | DIY Depot USA
18" wide, 34.5" high, 24" deep